Akcesoria codziennego użytku - od przyrządów do ubierania po bransoletki identyfikacyjne  

Bliskim nam seniorom często pomoc niezbędna jest nie tylko w łazience i toalecie, co można ułatwić dzięki akcesoriom do wanny dla osób starszych, ale także podczas codziennych czynności. Choroby, niepełnosprawność, bądź brak sił mogą skutecznie utrudnić samodzielne życie, dlatego też warto zadbać o odpowiednie akcesoria dla osób starszych, które rozwiążą zaistniałe trudności. Dużym ułatwieniem będą między innymi przyrządy do ubierania, które pozwolą seniorom na nieco niezależności od ich bliskich podczas tego procesu. Osobom chorym przebywającym w łóżku przydatne będą akcesoria dla osób leżących, a także podkłady ochronne, które usprawnią czynności pielęgnacyjne seniorów. W asortymencie sklepu dla seniora Sprawny Senior znajdują się produkty nie tylko dla osób starszych, ale również osób niepełnosprawnych jak np. kubki specjalnie przystosowane, aby ułatwić codzienne czynności. 

Pomoce codzienne dla seniora

Dostępne w sklepie dla seniora różnego rodzaju laski czy przenośne podpórki ułatwią poruszanie się, co pozwoli osobom starszym na odrobinę niezależności, podobnie jak chwytaki do ubierania czy sięgania przedmiotów, aby zminimalizować ryzyko wypadków. Znaczną pomocą dla seniora będą także specjalne pojemniczki na lekarstwa, które odpowiednio podzielone na komory pomogą w procesie przyjmowania codziennych medykamentów. Dodatkowym ułatwieniem podczas posiłków będą stoliki łóżkowe, których wybór pozwoli na dopasowanie do potrzeb seniora, co pomoże na komfortowe zjedzenie posiłku nawet w łóżku. 

Gadżetem wartym rozważenia do kupienia dla każdego seniora, również tego samodzielnego i radzącego sobie bez pomocy, będzie bransoletka identyfikacyjna, która zapewnia bezpieczeństwo i skutecznie niweluje ryzyko zaginięcia bliskiej nam osoby.  Akcesoria pomocy codziennej będą niezwykłym ułatwieniem podczas zwyczajnych czynności, które z wiekiem zaczęły sprawiać trudność. Dbając o zadowolenie bliskich nam seniorów warto zapewnić im użyteczne przedmioty, które przywrócą choć część ich wcześniejszej witalności, a tym samym poprawią ich samopoczucie. 

Bransoletka identyfikacyjna Bransoletka identyfikacyjna
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chwytak do ubierania Chwytak do ubierania
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chwytak Pick up Chwytak Pick up
Cena: 66,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gilotynka Gilotynka
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gilotynka Apex Gilotynka Apex
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Laska składana klasyczna Laska składana klasyczna
Cena: 44,00 zł
szt.
zobacz więcej
Laska składana w kwiaty Laska składana w kwiaty
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łyżka do butów Łyżka do butów
Cena: 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
Majtki basenowe Majtki basenowe
Cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podkład nieprzemakalny Podkład nieprzemakalny
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podnośnik Podnośnik
Cena: 465,00 zł
szt.
zobacz więcej
Poduszka obrotowa Poduszka obrotowa
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Przenośna podpórka Przenośna podpórka
Cena: 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Przybornik na kule Przybornik na kule
Cena: 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
Przyrząd do ubierania Przyrząd do ubierania
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl