Dla ułatwienia codziennej toalety - uchwyty do wanny dla seniorów 

Codzienna toaleta może być nie lada wyzwaniem w podeszłym wieku. Warto więc zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo, kupując np. bransoletkę identyfikacyjną, ale też o wygodę bliskich nam seniorów. Pomóc w tym mogą m.in. akcesoria do wanny dla osób starszych, a także komfortowe nakładki na sedes, dzięki którym korzystanie z łazienki nie będzie już kojarzyło się z problemem i niewygodą. Nasz sklep dla seniora Sprawny Senior oferuje szeroki asortyment produktów ułatwiających codzienną toaletę w tym uchwyty do wanny ze stopniem i ławki do wanny dla seniora, które sprawią iż kąpiel nie będzie kojarzyć się z ryzykiem wypadku. 

Zapewnienie komfortu seniorom podczas codziennej toalety to niezwykle istotna kwestia, która okazuje się niesłychanie prosta z użyciem produktów dla seniorów naszego sklepu Sprawny Senior. Nie bez powodu samodzielne kąpiele osób starszych napawać mogą obawą z uwagi na czyhające różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Łatwo je jednak wyeliminować poprzez użycie np. pasków antypoślizgowych czy uchwytów do wanny, a nawet wykonanych z najwyższą dbałością o jakość nakładek na sedes.

Specjalnie dobrane przyrządy do mycia, a także krzesełka prysznicowe to doskonały sposób, aby wyeliminować kwestie trudności podczas codziennej toalety i pozwolić na usamodzielnienie się seniora. Dodatki jak nakładki wolnostojące czy wózki prysznicowe, to kolejne akcesoria do wanny dla osób starszych, które pozwolą na bezpieczne kąpiele. Również naszym bliskim, którzy przebywają w łóżku możemy zapewnić ułatwić toaletę, dzięki akcesoriom dla osób leżących, jak np. wygodny basen dmuchany, który umożliwia mycie włosów w posłaniu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl